Koszyk 0

ELZAB Kolektor CE dla Windows CE

236,00 zł

133

- +

Terminal z systemem Windows Embedded i kolorowym wyświetlaczem dotykowym otwiera wiele nowych możliwości, niedostępnych dla użytkowników kolektorów znakowych. Większa moc obliczeniowa takiego terminala pozwala pracować na większych bazach towarowych, a coraz wyższe rozdzielczości ekranów, przekazywać więcej informacji. Bezprzewodowa komunikacja powszechnie dostępna w tych terminalach daje potencjał do budowania doskonałego narzędzia wspierającego pracę w magazynie lub hali sprzedażowej.

Terminale z ELZAB Kolektor CE wymieniają  dane z systemem magazynowym za pośrednictwem serwera terminali, programu zainstalowanego na komputerze. Serwer udostępnia terminalom dowolną ilość baz towarowych, dokumentów do kompletacji i bazę kontrahentów, a systemowi magazynowemu dokumenty utworzone przez terminale. W przypadkach systemów magazynowych, w których serwer terminali łączy się z bazą poprzez konto klienta, może on pracować w tle, co umożliwia jego pracę bez obsługi użytkownika, a terminalom “bezpośrednie” komunikowanie się z systemem magazynowym.

serwterm

Terminal ELZAB Kolektor CE współpracuje z serwerem w trybie off-line, łącząc się z nim tylko w celu wymiany danych. Komunikacja pomiędzy terminalami a serwerami może być przewodowa lub bezprzewodowa, w obu przypadkach wykorzystuje się połączenie socketowe (IP serwera:port).

Standardowa wersja ELZAB Kolektor CE współpracuje z następującymi systemami:

–  Comarch ERP Optima (Comarch)
–  Hermes SQL Win (Humansoft)
–  HermesNG (Syriusz)
–  KC-Firma (Kucharscy)
–  KS-Apteka Windows (Kamsoft)
–  miniMAG (Elzab Soft)
–  PC-Market Win (Insoft)
–  Quattro (Syriusz)
–  R2fakturyPRO (RESET2)
–  Raks SQL (RAKS)
–  Small Business (Symplex)
–  Subiekt GT Sfera (InsERT)
–  Subiekt5 (InsERT)
–  WF-Mag Win (WAPRO)

Użytkownikom programów, których brakuje na liście, proponujemy przygotowanie ich obsługi we współpracy z producentem lub dostawcą programu magazynowego.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).