Koszyk 0

Inwentaryzator CE

479,00 zł

132

- +

Program Inwentaryzator CE (w skrócie ICE) jest rozwiązaniem przeznaczonym do wykonywania spisu inwentarza za pomocą elektronicznych arkuszy inwentaryzacyjnych na terminalach z czytnikiem kodów kreskowych.

Warunkiem prawidłowego zainstalowania programu jest posiadanie komputera z aktualnym systemem Windows (wersje od XP wzwyż) oraz wymienionego w instalatorze modelu terminala (kolektora danych) z systemem Windows Embedded Compact lub Windows Embedded Handheld (dawniej Windows CE lub Windows Mobile).

Inwentaryzacja z tym programem przebiega w prosty sposób:

 1. Wprowadzanie danych do programu.

  Dane o inwentarzu mogą być zaimportowane do programu z pliku tekstowego lub wprowadzone bezpośrednio do programu przez dodawanie pozycji. Ilość i rodzaj informacji dotyczących inwentarza są nieograniczone, bowiem strukturę danych określa użytkownik.

 2. Drukowanie etykiet i oznaczanie środków trwałych.

  Po wprowadzeniu do programu danych o inwentarzu, można wybrać szablon i wydrukować etykiety inwentarzowe.

 3. Wykonanie spisu z natury

  Po oznaczeniu inwentarza etykietami z kodem kreskowym można przystąpić do wykonania spisu z natury za pomocą terminali z programem ICE. W tym celu należy utworzyć w programie nowy arkusz spisowy i dodać do niego inwentarz. Arkusz można pobrać na terminal i wykonać za jego pomocą spis z natury. Arkusz na terminalu, spisany w pełni lub częściowo, wysłany z powrotem na komputer, aktualizuje dane spisowe w arkuszu na komputerze. Wypełnione arkusze można drukować jako dokumenty spisowe: arkusze spisowe i wykazy różnic spisowych.

  Licencja na użytkowanie programu ICE pozwala Licencjonobiorcy na zainstalowanie i użytkowanie programu na dowolnej ilości komputerów i terminali będących w jego posiadaniu.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).