Koszyk 0

Kaspersky Safe Kids

59,00 zł 53,10 zł

Kaspersky Safe Kids pomaga Ci chronić Twoje dziecko, by mogło bez obaw cieszyć się z cyfrowego świata korzystając z komputerów i urządzeń...

24

- +

ZADBAJ O TO, ABY TWOJE DZIECI CZERPAŁY RADOŚĆ ZE ŚWIATA CYFROWEGO… Z DALA OD CYBERZAGROŻEŃ

  •     Ochrona przed zagrożeniami online i nie tylko
  •     Zarządzanie czasem spędzanym przy urządzeniu
  •     Określenie lokalizacji dziecka

POMOC W MONITOROWANIU KOMUNIKACJI TWOJEGO DZIECKA – ZA POŚREDNICTWEM KONTA My Kaspersky


Łatwe monitorowanie komunikacji dziecka – łącznie z połączeniami i wiadomościami tekstowymi na jego urządzeniu z systemem Android, jak również publiczną aktywnością na Facebooku.

NOWE I LEPSZE SPOSOBY ZAPEWNIENIA OCHRONY DZIECKU – NA KOMPUTERACH PC, MAC I URZĄDZENIACH MOBILNYCH

Łatwe w użyciu narzędzia pomogą Ci zarządzać bezpieczeństwem Twoich dzieci – aby uzyskiwały dostęp tylko do tych rodzajów stron, treści i aplikacji, które uznasz za odpowiednie dla ich wieku. Pomożemy Ci również określić czas korzystania z urządzeń przez Twoje dzieci.

APLIKACJA OSTRZEGA CIĘ, GDY TWOJE DZIECI WYJDĄ POZA ZDEFINIOWANY PRZEZ CIEBIE BEZPIECZNY OBSZAR

Możesz zobaczyć lokalizację swojego dziecka na mapie w czasie rzeczywistym – jak również zdefiniować bezpieczny obszar. Jeśli Twoje dziecko wyjdzie poza tę strefę, automatycznie otrzymasz powiadomienie od aplikacji.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).