Koszyk 0

Metkownica Blitz T111/A1 polskie znaki

564,00 zł

243

- +

Trzyrzędowa metkownica numeryczna BLITZ T111/A1 drukująca 11 cyfr lub liter w górnym rzędzie oraz po 11 cyfr w pozostałych rzędach na etykiecie 28x29 mm. Metalowe podzespoły i bardzo wytrzymała plastikowa obudowa sprawiają, że sprawdzi się ona nawet przy intensywnej eksploatacji.

Metkownica trzyrzędowa, alfanumeryczna. Drukuje pierwszy rząd: 11 cyfr i liter, pozostałe 2 rzędy po 11 cyfr. Możliwość oznaczenia nazwy, daty, ceny, wagi. Mechanizm drukujący wyposażony w metalowe podzespoły, zwiększające wytrzymałość. Symbole "kg, g, zł, gr, słowo KOD" i inne. Mechanizm drukujący wyposażony w metalowe podzespoły gwarantuje wytrzymałość. Szybki, czytelny wydruk. Prosta obsługa, najwyższa jakość i niezawodność.

BLITZ to jedne z niewielu metkownic na rynku, w których istnieje możliwość dokupienia części zamiennych (od rączki obudowy po taśmę głowicy drukującej), gwarantuje to możliwość naprawienia nawet w przypadku uszkodzenia mechanicznego i długotrwałą eksploatację urządzenia.

Zalety produktu:

Trwała i bezawaryjna

Metalowe podzespoły i bardzo trwała plastikowa obudowa znaczenie wydłużają bezawaryjną pracę.

Prosta obsługa

Intuicyjna i nieskomplikowana obsługa.

Renomowany producent

Światowy lider w produkcji urządzeń techniki sklepowej.

Producent BLITZ
Model T111/A1
Rodzaj metkownicy 3-rzędowa
Typ zadruku Alfanumeryczna
Rozmiar metki 28x29 mm
Znaki specjalne kg, g, zł, gr, / ,- ,коп, руб, KOD,. ,• ,$
Ilość znaków w pierwszym rzędzie 11
Ilośc znaków w drugim rzędzie 11
Ilość znaków w trzecim rzędzie 11
Ilość znaków 33
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).