Koszyk 0

Metkownica Blitz T222

554,00 zł

242

- +

Trzyrzędowa metkownica numeryczna BLITZ T222 drukująca 3 rzędy po 12 cyfr na etykiecie 28x29 mm. Metalowe podzespoły i bardzo wytrzymała plastikowa obudowa sprawiają, że sprawdzi się ona nawet przy intensywnej eksploatacji.Trzyrzędowa metkownica numeryczna BLITZ T222 drukująca 3 rzędy po 12 cyfr na etykiecie 28x29 mm. Metalowe podzespoły i bardzo wytrzymała plastikowa obudowa sprawiają, że sprawdzi się ona nawet przy intensywnej eksploatacji.

Metkownica trzyrzędowa, numeryczna. Drukuje 3 rzędy po 12 cyfr. Możliwość oznaczenia nazwy, daty, ceny, wagi. Mechanizm drukujący wyposażony w metalowe podzespoły gwarantuje wytrzymałość. Symbole "kg, g, zł, gr, słowo KOD" i inne. Mechanizm drukujący wyposażony w metalowe podzespoły, zwiększające wytrzymałość. Szybki, czytelny wydruk. Prosta obsługa, najwyższa jakość i niezawodność.

BLITZ to jedne z niewielu metkownic na rynku, w których istnieje możliwość dokupienia części zamiennych (od rączki obudowy po taśmę głowicy drukującej), gwarantuje to możliwość naprawienia nawet w przypadku uszkodzenia mechanicznego i długotrwałą eksploatację urządzenia.

Zalety produktu:

Trwała i bezawaryjna

Metalowe podzespoły i bardzo trwała plastikowa obudowa znaczenie wydłużają bezawaryjną pracę.

Prosta obsługa

Intuicyjna i nieskomplikowana obsługa.

Renomowany producent

Światowy lider w produkcji urządzeń techniki sklepowej.

Producent BLITZ
Model T222
Rodzaj metkownicy 3-rzędowa
Typ zadruku Numeryczna
Ilość znaków w pierwszym rzędzie 12
Ilośc znaków w drugim rzędzie 12
Ilość znaków w trzecim rzędzie 12
Ilość znaków 36
Gwarancja 12 m-cy
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).